Nyitólap Hirdetésfeladás Kapcsolat

A vidék színe java
Eladó Panellakás, Nyíregyháza, Jósaváros, Korányi Frigyes utca
#707000695
42.9 millió Ft
Alapterület 60 m2
Szobák száma 2 szoba + 2 félszoba
Építési mód Panel
Állapot Felújított
Emelet 3. emelet

További paraméterek

  • Jó közlekedéssel
  • Kilátás: Utcára
  • Fűtés: Távfűtés egyedi méréssel
  • Bútorozottság: Gépesített
  • Szintek száma: 5
  • Komfort: Összkomfort

Részletes leírás

Nyíregyházán, a Jósavárosban az Intersparral szemben eladó egy 4 szobás, teljeskörűen felújított, gépesített, klimatizált lakás!

Megvételre kínálom ezt a 2+2 szobás társasházi ingatlan egy 4 emeletes társasház harmadik szintjén. Az ingatlan elhelyezkedése mind parkolás, mind tömegközlekedés szemponbtjából ideális, mert több irányban is közlekednek innen buszok, továbbá számos parkolóhely is kialakításra került.

A lakásban 3 ével ezelőtt teljeskörű felújítás történt, ami a vezetékekre is kiterjedt. A munkálatok során a fürdőszobát és a WC-t mondhatjuk úgy, hogy kicserélték. A legnagyobb szobában meghagyták a szalagparkettát, a többi helyiség új burkolatot és festést kapott. a villany és vízvezetékek cseréje is megtörtént. Minden ablak műanyag nyílászáróval és rovarhálóval felszerelt, a társasház pedig szigetelt. Ez azért is fontos, mert a mért távhő fűtésdíja így egészen kedvező, 10.000 Ft környékén van (melegvíz fogyasztástól függően). A közös költség szintén ugyanennyi, a víz és villany pedig abszolúte fogyasztás függvénye. A havi rezsiköltség mindennel együtt a téli hónapokban is 30.000 Ft. A lakás tájolása K-Ny-i, a legnagyonn szoba Ny-ra néz, ezért itt egy hűtő-fűtő klíma is kialakításra került.

Nézzük az árát: ezen a környéken a felújított panel lakások átlag piaci ára 700.000 Ft. Most ezt a lakást meg lehet szerezni ez alatt! A képeken látható bútorok, gépek részei az irányárnak.

Tekintsük meg együtt ezt a szépségdíjas lakást!

Irányár: 42.990.000 Ft.

Kovács Bence: 06205229957

 

Kapcsolat

Kovács Bence Erik

Ossza meg a hirdetést:
FacebookGplusTwitter